Słowo wstępu

Witam wszystkich po raz pierwszy i mam nadzieję, że nie ostatni 😁

Zaznaczam na wstępie, że nie mam wykształcenia medycznego, tylko techniczne. Jestem projektantem instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Wiedzę, która Wam przekażę zdobyłam podczas czytania publikacji medycznych, rozmowy z chorymi znajomymi no i przede wszystkim z autopsji.

Życie spłatało mi figla, praktycznie zmusiło mnie do zmiany zainteresowań. Z dziewczyny która uwielbiała wolny czas spędzać ze znajomymi, chodzić do kina, leżeć i myśleć o niebieskich migdałach, wiedząc że to ja jestem panem swojego losu, stałam się osobą zamkniętą w sobie. Odkąd zostałam zdiagnozowana z Hashimoto, wiedziałam, że życie już nie będzie takie same. I nie chodzi o to, że jest to jakaś niemiłosiernie ciężka choroba, bo różny ma przebieg, ale byłam świadoma jej następstw.

Ten blog chciałabym poświęcić tym, którzy ciągle szukają przyczyn swojej choroby. Tym, dla których każdy dzień jest wyzwaniem. Co dwie głowy, to nie jedna. Jeżeli zbierzemy swoje mądrości życiowe do kupy, to jestem pewna że niejednej osobie one pomogą.

Chciałabym nadmienić, że nie dowiecie się ode mnie który tusz do rzęs lepszy, czy jaka bluzka pasuje do krótkiej spódniczki. Jeżeli komuś temat nie odpowiada to zapraszam na fit blogi, czy tematy związane z modą, bo mój będzie okrutnie dla Was nudny…

Advertisement

2 Comments Add yours

 1. Motyl says:

  Ciekawe blog czekam na temat nadkwasoty u mnie okropnie szwankuje żołądek refluks przepuklina okropna zgaga i Hashimoto jakie badania zrobić endokrynolog kazał mi zrobić poziom gastryny we krwi i testy na nietolerancje.
  A najgorsze że nikt mnie nie rozumie tylko wmawiam sobie wszystko😞

  Liked by 1 person

 2. Ania says:

  cześć Motylku, następny wpis w takim razie będzie dotyczył nadkwasoty, a testy na nietolerancje jak najbardziej, bez tego ani rusz

  Like

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s